0

Hakkımızda

Ev dışı temizlik kağıtları ve evde kullanılan temizlik kağıtları, endüstriyel ve genel hijyen ürünleri, gıda ve ambalaj ürünleri gibi bir çok temel tüketim malzemesinin tedariğini sağlayan Pakline; evlere, plazalara, ofislere, kurumlara, fabrikalara, hastanelere, otellere, restaurantlardan oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir.

 

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede ürünler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarının iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlına ve çevreye duyarlı bir şekilde tamamladığı projeleri ile daha da büyümek ilkesini benimsemiştir. Tecrübeleriyle uzmanlaştığı endüstriyel temizlik malzemeleri sektöründe kaliteli ve güvenilir ürün yelpazesiyle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında güçlü yapısını koruyarak, sektörünün vazgeçilmez bir markası haline gelmektedir.

 

En rekabetçi fiyatlar, 2500`ün üzerinde ürün çeşidi, tamamen otomatik ve bilgisayarlı sipariş takip ve lojistik koordinasyon sistemimiz ile müşterilerimize tam zamanında ve kusursuz olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızın en önemli prensibi, müşteriye özel uzun vadeli çözümler üretmektir. Eksiksiz bir tedarik sisteminin yanısıra, müşterilerimiz için maliyetleri düşürücü danışmanlık hizmetlerini de kapsamlı şekilde veriyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz, her zaman düşük ve rekabetçi fiyatlarımız ve kusursuz hizmet anlayışımız sayesinde, müşterilerimizin malzeme ihtiyacını yük olmaktan kurtarıyoruz. Firmanıza sunabileceğimiz hizmetler ve yaratabileceğimiz avantajlarla ilgili bilgi almak için lütfen merkez ofisimizden bize ulaşınız.

Hakkımızda
Hakkımızda
Ödeme Yöntemleri
Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS)
Ana Sayfa
İndirimler
Hesabım
0
Sepet
Termik Endüstriyel